<>

عبد منیب

عبد منیب

سلام
محسن توکلی دانشجوی رشته علوم قرآن و حدیث هستم.
این وبلاگ به منظور خدمتی به اهل ایمان و عمل و در راستای نشر معارف بلند اسلام عزیز منتشر شده است. مطالب را با موضوعاتی که در پایین این صفحه مشخص شده آورده ام و قصدم این است که از انتشار مطالبی که خود فهم نکرده ام و همچنین مطالب سایر نویسندگان حتی الامکان خودداری کنم و در واقع به نوبه خود به تولید اثر بپردازم و در صورت نقل مطلب از جایی، مأخذ را ذکر کنم. لطفا مرا از نظرات خویش بهره مند سازید.

آخرین نظرات

۲ مطلب در آبان ۱۳۹۳ ثبت شده است

باسم رب الحسین

شعاری که امسال برای عزاداری در بسیاری از هیئت ها انتخاب شده، شعار بسیار به جایی است. ضمن تسلیت به مناسبت این ایام پوستری از این شعار تقدیم می گردد.

۰ نظر ۱۶ آبان ۹۳ ، ۲۱:۲۴
محسن توکلی

به نام خدای مهربان

این روزها تقریبا خبری نیست که از صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران پخش بشه و در مورد اسید پاشی اصفهان گزارشی در اون نباشه. هر چند در جامعه ما که داعیه دار اسلامیم انتظار چنین چیزهایی را نباید داشت و باید به سرعت مجرم یا مجرمان دستگیر و به اشد مجازات محکوم بشند اما این گزارش روزانه سبب شده امر برای کسانی که در اصفهان نیستند مشتبه بشه و فکر کنند الآن در اصفهان وضعیت فوق العاده است و مردم در ترس و وحشت به سر می برند و هر یک به گوشه ای خزیده اند و مثلا از خانه بیرون نمیاند. روز شنبه نیز دانشجوی دختری هفت هشت نفر را دور خودش جمع کرده  آمده بود دفتر رئیس دانشکده ادبیات دانشگاه اصفهان و داد و بیداد می کرد که چرا شما امروز دانشگاه را تعطیل نکرده اید. من دو ملیتی هستم و به خاطر اینکه ایران را دوست دارم در ایران تا حالا مانده ام و واقعا برای خودم و شما متاسفم. در امریکا چند نفر ابولا می گیرند دانشگاه تعطیل میشه و اینجا اسید پاشی میشه دانشگاه تعطیل نمیشه و...  این موضوع سبب شد که بنده که در اصفهان به سر می برم و تقریبا از آن موقع تا حالا در اکثر خیابانها روزانه رفت و آمد داشته ام و با دانشجویان و دانش آموزان هر روز کلاس داشته ام، این مطلب را بنویسم و اعلام کنم که وضعیت این گونه نیست و آن گونه که خیال می شود ترس و وحشتی در بین مردم نیست.  آن طور که از ماجرا پیداست این مسئله یا از اساس برای کوبیدن نیروهای دلسوز مذهبی طراحی شده یا پس از وقوع مورد سوء استفاده قرار گرفته است. ضمنا یادآوری کنم که تقریبا روزی نیست که حتی در دانشگاهها و مدارس آمریکا صحبت از تیر اندازی و کشته شدن استاد و شاگرد و انواع و اقسام فساد نباشد و طبعا اگر برای دزدان و فاسدان بخواهند دانشگاههای آمریکا را تعطیل کنند این مراکز باید برای همیشه تعطیل باشند. برای نمونه به لینکهای زیر مراجعه کنید که آمار فساد در آمریکا در چند سال قبل است و البته با جستجو در سایتها موارد تازه تر و بیشتری خواهید یافت.

گزارشی از فساد در آمریکا

گزارشی از فساد در دانشگاه های آمریکا

۱ نظر ۰۶ آبان ۹۳ ، ۰۹:۲۹
محسن توکلی