<>

عبد منیب

عبد منیب

سلام
محسن توکلی دانشجوی رشته علوم قرآن و حدیث هستم.
این وبلاگ به منظور خدمتی به اهل ایمان و عمل و در راستای نشر معارف بلند اسلام عزیز منتشر شده است. مطالب را با موضوعاتی که در پایین این صفحه مشخص شده آورده ام و قصدم این است که از انتشار مطالبی که خود فهم نکرده ام و همچنین مطالب سایر نویسندگان حتی الامکان خودداری کنم و در واقع به نوبه خود به تولید اثر بپردازم و در صورت نقل مطلب از جایی، مأخذ را ذکر کنم. لطفا مرا از نظرات خویش بهره مند سازید.

آخرین نظرات

۱ مطلب در تیر ۱۳۹۵ ثبت شده است

به نام خدا

     هزاران نفر از مردم اصفهان دیروز(21 تیر 1395) در راهپیمایی که به گزارش شاهدان عینی بسیار با شکوه برگزار شد، مسیر سی و سه پل تا میدان آزادی اصفهان را طی کردند. در این راهپیمایی که در دفاع از حریم خانواده و عفاف و حجاب، در سالگرد قیام مسجد گوهر شاد برگزار شد، اقشار مختلف مردم شرکت کردند و از همه خواستند که خود را در زمینه تحکیم خانواده و عفاف زن و مرد مسئول بدانند. 

     این راهپیمایی نمادین یک تلنگر است که به نظر بنده باید هر ساله با شکوه هر چه بیشتر برگزار شود تا عفاف و حجاب به صورت یک مطالبه ملی در آید. آموزش در این مساله، اجرای قوانین توسط مسئولان و راهکارهای اساسی دیگر که به بهبود وضع عفاف و حجاب و تحکیم خانواده در جامعه کمک می کند مطالبه گری مردمی نیاز دارد و وجود یک روز فراموش نشدنی و بیرون آمدن قشرهای مختلف مردم در این روز لازم و ضروری است. علاوه بر اینکه چنین تظاهراتی از یک طرف جنبه دشمن شکنی و مایوس کردن دشمن و از طرف دیگر دلگرم کردن فعالان این عرصه را نیز در پی دارد.

متن زیر در مورد قیام مسجد گوهر شاد خواندنی است:

متوفی ردیف 1441 شهید مسجد گوهر شاد است.

۳ نظر ۲۲ تیر ۹۵ ، ۱۲:۲۸
محسن توکلی